MICHAEL JACKSON ALIVE L.O.V.E ROMANIA

It is currently 15. Aug 2020, 13:13

All times are UTC + 2 hours [ DST ]

Post new topic Reply to topic  [ 43 posts ] Go to page  1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Next
AuthorMessage
 Post subject: Certificatul de deces si ale documente importante
Unread postPosted: 18. Nov 2009, 18:47 
Administrator
Administrator

Am gasit ceva interesant in legatura numele lui Michael care este trecut in documentele de la cimitirul Forest Land . Cristina parca tu vorbeai ceva de treaba asta, cu prescurtari si asa. Nu exista nici un document cu numele Michael J Jackson in afara de cel de la cimitir! Inseamna ca el nu este acolo? Sau? :think: :think:
Las linkul...... de la min 7.25
Tot aici, chiar la inceput tipul zice ca in masina respectiva se afla Michael cu o masca pe fata. Voi ce parere aveti? Vedeti ceva? ;) Eu nu prea :lol: :lol:
www.youtube.com Video from : www.youtube.com

Profile Visit website E-mail  

Post subject: Michael name si certificatul de deces
Unread postPosted: 12. Jan 2010, 01:48 
Administrator
Administrator

A aparut inca un certificat de deces a lui Michael. :shock: :shock: de data asta diferit.

Image

Image

numai ca numele real a lui michael este asa cum stim Joe Michael Jackson. sau Michael Joe Jackson pe cind aici este un alt nume :roll: :roll: :roll:

Iar aici stirea completa....

http://www.newsoftheworld.co.uk/news/66 ... icide.html

Si uite si un film legat de declaratia Latoyei cu privinta la certificatul de deces

www.youtube.com Video from : www.youtube.com

Profile Visit website E-mail  

Post subject: Re: Michael Jackson general hoax
Unread postPosted: 12. Jan 2010, 02:55 
THIS IS IT
THIS IS IT

:D silvi cu certificatul ala spun si eu ce am auzit la altii care au apucat sa studieze mai mult:

-ce ai zis tu : corect cu numele lui MJ.
-apoi ca e tot o sursa TMZ deci .....
-si ca investigatorii au obs. cum toaca mai tare un subiect si zic aia nu e asa nu apare etc... nu e corect, cum "cineva" scoate la iveala hocus - pocus exact acea chestie care era negata sau era obiectul lor de discutie pe forum.

Mi se pare interesant :geek: :ugeek: fiindca inseamna ca sunt f. atenti cititi ei si atunci se explica cum apar din astea. Ei sustineau pe forum ca nu e prima oara cand discuta ceva aprins si mai insistent si brusc apare de la TMZ/sau chiar altii ceva o stire care e pe subiectul lor, fost - discutat si sa contrazica discutiilor lor.

Eu nu stiu silvi daca asta e, dar totusi vb. cuiva al catelea este asta, al 3-lea? Fiindca presa a mai dat si altul/altele. Nu sunt prea multe si toate cu inconsistente?.

Am tot citit la ei pe forum am avut ieri timp si azi dim. si aparuse asta deja si la ei si cineva asa simpatic/a a intrebat: deci pana la urma care e numele lui MJ? asta spune totul !! pai atata au ametit-o cu 3 variante si aici tot 3 incat pana si fanii nu mai stiu numele lui MJ, iti dai seama asta e de scris intr-o carte comica. Pai unul care nu are nici o treaba cu MJ si muzica lui dar citeste undeva 3 nume Joseph, J, Joe si vede niste acte oricare, ce intelege ca sunt 3 MJ !!!! :D :lol: :P

"Let us dream of tomorrow where we can truly love from the soul, and know love is the ultimate truth at the heart of all creation.."Why, why… tell’em that is human nature,I like livin’ this way,I like lovin’ this way"

Profile E-mail  

Unread postPosted: 14. Jan 2010, 14:32 
BAD
BAD

In legatura cu numele ... se pare ca pe mugshot-ul din 2003 nu apare deloc al doilea nume.Ce ziceti de asta?Oare putem sa-l consideram act...sau e doar ca un badge?
Image

Profile E-mail  

Unread postPosted: 14. Jan 2010, 20:16 
THIS IS IT
THIS IS IT

Chiar nu stiu P.Y.T. in general nu ma iau dupa toate "hartiile" astea unde apare foto si date MJ. Nu ai efectiv cum sa stii daca nu sunt facute in program de calculator, pur si simplu. Stiu ca de multe ori apar in ziare astfel de "acte" pot sa am incredere in acel ziar? Un 10% poate.

Asta a reusit presa sa faca cu noi si daca vine cu vreun document original nu stim daca sa credem sau nu.
Deci Andreea eu nu ma pronunt nici da nici nu. Nu am nici un mijloc de verificare.

"Let us dream of tomorrow where we can truly love from the soul, and know love is the ultimate truth at the heart of all creation.."Why, why… tell’em that is human nature,I like livin’ this way,I like lovin’ this way"

Profile E-mail  

Unread postPosted: 15. Jan 2010, 02:20 
BAD
BAD

cristinadobre wrote:
Chiar nu stiu P.Y.T. in general nu ma iau dupa toate "hartiile" astea unde apare foto si date MJ. Nu ai efectiv cum sa stii daca nu sunt facute in program de calculator, pur si simplu. Stiu ca de multe ori apar in ziare astfel de "acte" pot sa am incredere in acel ziar? Un 10% poate.

Asta a reusit presa sa faca cu noi si daca vine cu vreun document original nu stim daca sa credem sau nu.
Deci Andreea eu nu ma pronunt nici da nici nu. Nu am nici un mijloc de verificare.

Mugshot-ul este adevarat Cris!!!!Nu e fake!Apare si in cartea lui Taraborrelli si in cea a lui Aphrodite Jones.De asemenea, a aparut si la televizor cand se transmitea procesul live in 2005.Intrebarea mea era daca poate fi considerat mugshotul un document ...sau este doar un badge.Sunt curioasa pt ca vreau sa stiu de ce nu s-a folosit numele complet.
Am mai auzit o teorie cum ca la americani nu are importanta "the middle" name....si nu este obligatoriu pt completarea documentelor...se cere doar first name si last name.

Profile E-mail  

Unread postPosted: 16. Jan 2010, 14:01 
THIS IS IT
THIS IS IT

Mi-au placut filmuletele Silvi... ;) oricum La Toya iar parca vobeste in dodii. A zis ceva parca ca vroia sa stie care dr. era ??? :shock: :shock: . Pai cum care? Daca erau 2 se stia de 2. Si nu a spus ea in alt interviu ca s-a vazut cu MJ inainte cu 2 sapt de 25 iunie si au vorbit, nu pot crede ca ea sau fam. nu stia ca exista un Murray la MJ. Sau pot crede :D :P ca ei habar nu aveau fiindca de fapt nu exista nici Murray ca dr. la MJ in casa.

Oricum toate filmele arata iar punctele slabe la ceea ce se sustine ca s-a intamplat pe 25 iunie.

Profile E-mail  

Post new topic Reply to topic  [ 43 posts ] Go to page  1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Next

All times are UTC + 2 hours [ DST ]