MICHAEL JACKSON ALIVE L.O.V.E ROMANIA

It is currently 21. Jan 2020, 11:32

All times are UTC + 2 hours

Post new topic Reply to topic  [ 19 posts ] Go to page  Previous  1, 2, 3
AuthorMessage
 Post subject: Re: Dosarele FBI
Unread postPosted: 25. Jan 2010, 15:20 
THIS IS IT
THIS IS IT

da silvii citisem atunci cand au iesit dosarele astea de amenitare cu moartea. Incercare de excrocare de bani, e vb. de tatal ala idiot cu fiu cu tot ala cu procesul si inca ceva dar am uitat :oops: cred ca tocmai acum in a 7-a luna am inceput sa uit ff. des mi s-au terminat bateriile ??? :geek: :mrgreen: a da, deci idee ca FBI l-a urmarit luni de zile pe MJ au spus.

"Let us dream of tomorrow where we can truly love from the soul, and know love is the ultimate truth at the heart of all creation.."Why, why… tell’em that is human nature,I like livin’ this way,I like lovin’ this way"

Profile E-mail  

Unread postPosted: 26. Jan 2010, 03:22 
Administrator
Administrator

cris sincer eu nu stiam si nici voi nu ati mai scris pe aici. eu am fost in aceea perioada in Romania si sti ca nu prea am avut acces la net atunci, iar acum incep sa recuperez multe din urma. au fost 3 saptamani in care eu am fost aproape rupta de lumea Michael Jackson :oops: :oops: oricum mi sa parut foarte interesant ca acum FBI-ul sa spuna de aceste amenintari. Pentru mine este acum aproape clarr ca Michael este sub protectie si ce a facut a facut ajutat de cei sus pusi ;) ;) ;)

Profile Visit website E-mail  

Unread postPosted: 26. Jan 2010, 23:33 
THRILLER
THRILLER

silvi pai nici eu nu am stiut si vb aia eu nu am fost plecata sau fara internet. dar poate ca eu in perioada sarbatorilor am fost fff ocupata si de aceea. oricum fain. acum stim poate sigur ca michael este sub protectie. altfel la ce a scoate fbi acum toate astea?

Profile  

Unread postPosted: 27. Jan 2010, 00:53 
DANGEROUS
DANGEROUS

silvi tare faza asta. deci FBI-ul sa trezit tocmaiacum sa ne spuna ca mj era amenintat cu moartea? pai oare nu ca sa ne dea de inteles ca acum este sub protectie? ca a atrebuit sa faca asta? ca daca nu cine stie ce se intampla?
bravo fbi-ULUI incepe sa imi placa de ei. si oare de ce nu avem dosarul intreg? de ce avem numai pasaje din el adica aiai cu nevinovatia lui si asta cu amenintarile? tocmai pentru a ne arata cine este de fapt michael si pentru ce a facut asta.

Profile  

Unread postPosted: 27. Jan 2010, 02:20 
THIS IS IT
THIS IS IT

simona si eu cred la fel de ce nu avem tot dosarul. In plus pot fi acolo inf. despre intalnirile lui cu presedinti de stat fiindca stim ca a avut destule si nu numai presedinti americani si straini si astea nu prea se dau publicitatii.
Acum imi amintesc si de Printul de Monaco si altii .. toate sunt monitorizate fiindca asta e regula. Pot avea si ce au discutat. Prin urmare astea raman la FBI fara divulgare, asa cred eu.

"Let us dream of tomorrow where we can truly love from the soul, and know love is the ultimate truth at the heart of all creation.."Why, why… tell’em that is human nature,I like livin’ this way,I like lovin’ this way"

Profile E-mail  

Post new topic Reply to topic  [ 19 posts ] Go to page  Previous  1, 2, 3

All times are UTC + 2 hours