MICHAEL JACKSON ALIVE L.O.V.E ROMANIA

It is currently 21. Jan 2020, 11:31

All times are UTC + 2 hours

Post new topic Reply to topic  [ 19 posts ] Go to page  Previous  1, 2, 3  Next
AuthorMessage
 Post subject: Re: Dosarele FBI
Unread postPosted: 12. Jan 2010, 19:52 
BAD
BAD

:? asta chiar ca e tare cu numele...stiam eu ceva cum ca ba era Joseph, ba era Joe...dar inclinam sa cred ca e Joseph varianta corecta

PS.Sa stiti ca tot timpul v-am "monitorizat"...insa nu m-am logat ca sa postez din lipsa de timp :)

Profile E-mail  

Unread postPosted: 13. Jan 2010, 05:14 
THIS IS IT
THIS IS IT

Andreea suntem impreuna oricum si stiam ca nu ai timp, daca ne-ai "monitorizat" e ff bine, ce MJ nu monitorizeaza tot netul?? :D si uite ce aproape il simtim asa invizibil :ugeek:, asa si tu erai aproape de noi cu sufletul si gandul. :geek: te pupam :D ;)

"Let us dream of tomorrow where we can truly love from the soul, and know love is the ultimate truth at the heart of all creation.."Why, why… tell’em that is human nature,I like livin’ this way,I like lovin’ this way"

Profile E-mail  

Unread postPosted: 13. Jan 2010, 13:21 
BAD
BAD

Ma gandeam la alta chestie acum..Joe/Joseph i se spune lui taica-su, ambele variante fiind acceptate.Ma gandesc ca la americani copiii poarta in general si numele mic al tatilor...cum e la noi initiala la ei e tot numele.Ce vreau sa zic este ca e posibil sa nu se fi dat o importanta majora acestui nume.Va dau un exemplu:
Pe tatal prietenului meu il cheama Corneliu in BI si este prescurtat de catre cunostinte Cornel.Ei bine, in buletinul prietenului meu la rubrica "prenumele tatalui" apare "Cornel"

Profile E-mail  

Unread postPosted: 13. Jan 2010, 16:35 
THIS IS IT
THIS IS IT

corect andreea,ai dreptate cu ceva mici greseli in acte,dar in cazul tatalui prietenului tau,e vorba doar de un act in care s-a schimbat din corneliu in cornel.la mj e vorba de multe acte,parca s-a jucat cineva,cand joe,cand joseph,pare ceva voit,intentionat,nu pare a fi doar o scapare.

Profile E-mail  

Unread postPosted: 13. Jan 2010, 17:02 
BAD
BAD

Interesant este ca pe cd-uri ...carti..dvd-uri...apare Joseph :roll:

Profile E-mail  

Unread postPosted: 13. Jan 2010, 17:09 
THIS IS IT
THIS IS IT

corect andreeea,ca sa nu mai spun de ,,this is it'',unde apare mjj la lyrics si mj la voce :o

Profile E-mail  

Unread postPosted: 25. Jan 2010, 03:03 
Administrator
Administrator

FBI-ul spune ca Michael Jackson a fost ameninţat cu moartea

FBI-ul a prezentat sute de documente secrete despre Michael Jackson, dintre care majoritatea sunt legate de o investigaţie în 1992, despre un om care ameninţa să-l omoare pe cântăreţ şi apoi-pe preşedintele George Bush.

Înregistrările includ numeroase scrisori trimise de suspect, si care a FBI-ul a pretins a fi fiul uniu mafiot John Gotti şi a ajuns să fie considerate inapt mental pentru a fi judecat.

Suspectul nu a fost niciodată identificat, în cele din urmă asumându-şi acuzaţiile de ameninţare, aşa că a fost condamnat la 2 ani de închisoare.

Documentele cu toate acestea includ tăieturile din ziare cu un tip Frank Paul Jones, un fan obsedat de sora lui Michael, Janet Jackson.

Acest INDIVID a fost deţinuţ pentru care încearcă să intre ilegal in Casa Alba, iar o lună mai târziu a fost văzut acasă la familia Jackson în Los Angeles.
Într-o scrisoare, el ameninta să se sinucidă în timpul spectacolului lui Michael , dacă este necesar şi incearcă să-l omoare si pe el personal daca nu i se plăteşte ce i se datoreaza.

De ceva timp FBI-ul spune ca "Michael J. a primit ameninţări cu moartea .. "

Amintiţi-vă că deja a fost lansat o listă de duşmanii săi.
Si mai stiti cind am zis eu mai demult ca pentru ati falsifica moartea este necesar sa dovedesti ca esti in pericol de moarte!Sau esti amenintat cu moartea. Deci nici nu ma mai mir de ce a scos FBI-iul acum aceste documente. Poate tocmai ca sa ne prindem noi de figura :roll: :roll: :roll:

Am gasit acest articol dar este in spaniola si o mica parte am tradus eu mai sus. Dar incercati sa il traduceti ci google. ;) ;)

http://oglobo.globo.com/cultura/mat/200 ... 324650.asp

Profile Visit website E-mail  

Post new topic Reply to topic  [ 19 posts ] Go to page  Previous  1, 2, 3  Next

All times are UTC + 2 hours