MICHAEL JACKSON ALIVE L.O.V.E ROMANIA

It is currently 21. Jan 2020, 11:31

All times are UTC + 2 hours

Post new topic Reply to topic  [ 35 posts ] Go to page  1, 2, 3, 4, 5  Next
AuthorMessage
 Post subject: Raportul autopsiei
Unread postPosted: 13. Feb 2010, 19:15 
Administrator
Administrator

Un filmulet despre autopsia asta ciudata de care multa lume sa temut.....sau mai bine zis dupa care multa lume a cazut in partea cealalta si si-a pierdut speranta...........

Profile Visit website E-mail  

Post subject: Re: Doctorul Murray
Unread postPosted: 13. Feb 2010, 23:23 
THIS IS IT
THIS IS IT

Silvii filmul e clar si bun. A spus tot acolo cum nimic nu se potriveste cu REALITATEA.

deci par maro la MJ ? gresit !! :D maro putea avea doar pantofii :lol:

nu stiu ce reziduu gasit in parul natural, pai de ce nu au analizat ??

lichid maro in stomac iar fara analiza ce e acest lichid poate era Pepsi :lol: :lol:

bravoo au zis cu urina ce am zis si eu ca daca e adev. ca era in sticla asta pai in 3 zile ai analiza urinei si descoperi si pe mama Propofolului :lol: sau restul de medicam. si nu ne mai tineau atunci 1 luna si ceva ca cica fac anaiza de sange sa gaseasca medicam. pe care le-a luat si asta dureaza 1.5 luni :shock: :shock: Pai in 3 zile cu urina la analiza o rezolvau !! :D :P

apoi cu numele lui ca mereu apare altfel, deja stim peste tot in acte apare in 3 feluri, minim

apoi ca avea plamanii praf facuti, asta e CEA MAI BUNA PROBA CA E MINCIUNA TOT ACEST ACT. :lol: :lol: :lol: razi cu lacrimi :lol: :lol: daca era asa, exact !!! cum a cantat atat de bine in TII? de mai facea si vocalize si improvizatii, astia nu-si dau seama cat de penibili sunt ? :mrgreen: pai asta e doc. eliberat de autoritati? mi-as da demisa in locul lor si as fugi in lume :lol: :P :lol: :P

si mai sunt destule PERFECT mentionate aici atat de PERFECT incat "pacientul" adica decedatul pe care s-a facut autopsia daca e sa credem ca s-a facut ??sau de fapt nu s-a facut si e scrisa de vreun jurnalist intre 2 tigari fumate, deci decedatul sorry NU E MJ !!!! :lol: :D asa cum si scandura aia infasurata in cearceaf pe care au plimbat-o cu elicopterul pe 25 iunie nu e MJ :lol: :lol:

Deci daca ar fi real un decedat sa zicem, altul in locul lui MJ desigur ii spusesem si lui cata, stim ca mai scria in actul asta ca nu avea par aproape deloc OK atunci acest individ avea un cancer si facuse chimioterapie si radioterapie asta ar explica lipsa parului.

Si atunci revenim cum MJ in TII arata ff bine ba chiar avea par nu poate fi el cel din certificatul asta.

ca sa nu ma zic ca se spune acolo ca avea 38 se semne pe corp, OK toti avem semne de la nastere sau pe parcurs div. intepaturi cicatrici, pai dragele mele 38 ??? ce MJ a fost lovit de tren ??? :D :lol: Eu am semne si am o varsta aproape de a lui si slava cerului am avut copilarie zburdalinca :D :lol: si am max. 3 semne pai MJ la repetitii sau acasa intra in cuie sau cadea mereu? Iar pe scena in spectacole nu a cazut, asa ca sa ma lase astia cu autopsia lor ca ma apuca rasul.

Si am aflat ca avea 13 intepaturi intre care unele in calcai si palma. :shock: :shock: Pai unde s-a vazut administrare de med. in calcai si palma? ei asta vroiau sa zica ca atatea medicam. baga in el ca se intepa peste tot........ hai mai !! calcai, gat si palma ce suntem prosti ??

si varianta 2 actul asta e facut de cineva, asa scos din burta intre 2 cafele si o tigara :lol:

in concluzie certif. cu autopsia nu e o baza LA NIMIC, nici ca MJ e mort nici ca Murray poate fi condamnat. ;) ;)

"Let us dream of tomorrow where we can truly love from the soul, and know love is the ultimate truth at the heart of all creation.."Why, why… tell’em that is human nature,I like livin’ this way,I like lovin’ this way"

Profile E-mail  

Post subject: Re: Doctorul Murray procesele lui si raportul autopsiei
Unread postPosted: 14. Feb 2010, 02:15 
Administrator
Administrator

ok cris da-i in amaru lor. mie mi se par interesante pozele. acum am mai gasit ceva legat de autopsie si vad ca incep tot mai multe filme pe tema asta. cred ca trebuie sa fac si pt asta topic special pana la urma.

Profile Visit website E-mail  

Post subject: Re: Dr Murray , procesele lui si raportul autopsiei
Unread postPosted: 14. Feb 2010, 22:37 
THIS IS IT
THIS IS IT

super filmul,silviana.deci explica concret si succint greselile sau mai bine zis ce puncte din raport nu se pupa cu realitatea.iar cele mai importante mi se par doua:culoarea parului,nu e ,,brown'',e negru toata ziua :lol: ,si chestia cu cicatricile.am vazut pozele din raport cu acel manechin desenat pe care sunt desenate toate cicatricile si intepeaturile semnalate in raport,dar nimeni nu spune de cicatricea de la arsura.nimeni!!pai oricate operatii reparatorii si-ar fi facut mj ,nu cred ca nu ramanea nici un semn,cat de micut.si de asemenea,stiti cand a avut acea intepatura de paianjen,acea rana urata :cry: ,sunt convinsa ca acolo i-a ramas o cicatrice.culmea,nici asta nu e semnalata.dar sunt semnalate intepaturi in glezna si palma :lol: :lol: :lol: .deja e ridicol,sau asa se vrea sa fie. ;)

Profile E-mail  

Unread postPosted: 15. Feb 2010, 00:40 
THIS IS IT
THIS IS IT

acest raport e la fel de "bun" ca si certificatele de deces alea vreo 6 !! E plin de greseli sau eu le-as numi neconcordante.

daca intradevar exista un raport al unui decedat atunci decedatul sigur nu e MJ. Par castaniu??? :shock: inaltime nu concorda, iar cicatricile exact aia de la arsura unde este, ah se poate sa nu fie vizibila la ochiul liber, dar acei presupusi dr. legisti vedeau imediat urma unei cicatrici.

"Let us dream of tomorrow where we can truly love from the soul, and know love is the ultimate truth at the heart of all creation.."Why, why… tell’em that is human nature,I like livin’ this way,I like lovin’ this way"

Profile E-mail  

Unread postPosted: 20. Feb 2010, 20:19 
THRILLER
THRILLER

Fetelor, imi pare rau ca nu pot comenta posturile voastre, dar sunt calare pe raportul autopsiei :)
La capitolul PHOTOGRAPHY, unde ne arata exact cate pozute au facut si unde anume, ne mai spun ca au facut vreo 4, targii din helicopterul care l-a plimbat pe decedat pana la morga. Si asta in 23 iulie. Nici prin minte nu-mi trecea ca acea targa devine un obiect esential in investigatia politiei din LA. La ce le-a trebuit, nu-mi imaginez. Poate aveti voi vreo idee...

Image

Profile E-mail  

Post subject: Re: Call 911-Ambulanta-Elicopter- UCLA
Unread postPosted: 20. Feb 2010, 21:03 
THIS IS IT
THIS IS IT

dana iar ma provoaca si ma pune la treaba ;) ca a gasit un link in care se spune ptr. autopsie s-a fotografiat si targa din transport helicopter si de ce s-a facut asta ?? sincer nu stiu nici eu :shock:

cititi aici ce a gasit dana

http://img638.imageshack.us/img638/943/ ... report.jpg

dar videoul asta l-am gasit si zice daca am inteles ca asta e elicopterul de transport a lui MJ sau ca e unul la fel cu ala nu am fost atenta. DAR la min . 0.20 dati stop e o targa GALBENA sub niste scaune presupun ca NU acolo e tinut pacientul sau daca e mort fiindca totusi e pe jos. Ceea ce noi am vazut in imag. cu helicopterul care zboara cu ala stand cu usa deschisa era ceva alb, dar la nivel sus de jum. metru minimum.

Tot in video aici mai tarziu se arata ceva un suport pe care e ceva ca o saltea alba AIA A FOST DATA JOS DIN ELICOPTER SI ZICEAU CA E MJ !! asa de dreapta e ca o scandura. Daca gasiti videoul ala cand dau jos scandura/salteaua :lol: asta va rog sa il puneti aici sa facem o comparatie.

dar mai avem o problema : daca salteau asta pe post de MJ era in helicopter in acel loc atunci e dupa usa helicopterului in dreapta cum urci si NU E VIZIBILA asa cum ni s-a aratat noua in videoul ala cand zbura helicopterul cu usa deschisa.

deci ar fi bine aici cine gaseste sa puna si videoul cu helicopeter in zbor cu usa deschisa se si vede aia alba - salteaua zic eu si e la inaltime cam pana la talia militarului ala care sta in usa, in nici un caz pe jos cum e in videoul asta pe care l-am pus aici.

In concluzie, chiar vreau sa vad si eu targa de care zice dana, daca retin au mai scos si o targa din masina cand era helicopterul aterizat deci cel putin 2 targi, daca au pozat pe cea din helicopter ... bine ca nu vad sensul nici eu dar ... macar o vedem aici cum arata, si cum arata aia cu care a fost data jos salteaua aia ca ala NU ERA CORP NICI SA MA OMORI !! :lol: :lol:

www.youtube.com Video from : www.youtube.com

Profile E-mail  

Post new topic Reply to topic  [ 35 posts ] Go to page  1, 2, 3, 4, 5  Next

All times are UTC + 2 hours