MICHAEL JACKSON ALIVE L.O.V.E ROMANIA

It is currently 27. Jan 2020, 15:40

All times are UTC + 2 hours

Post new topic Reply to topic  [ 34 posts ] Go to page  Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
AuthorMessage
 Post subject: Re: PROOF FOR NOT BELIEVERS
Unread postPosted: 6. May 2010, 18:35 
Administrator
Administrator

Numărul 1. Michael Jackson a murit din cauza unei supradoze de propofol. :shock:
Numarul 2. Medicul care i la administrat este un medic cardiolog care ia facut CPR
pe pat şi nu a sunat la 911 timp de 45 de minute. :shock:
Numărul 3. Ambulanta nu sa grabit sa ajunga la spital. :roll:
Numărul 4. Fotograful care a facut singura poza cu Michael a fost singurul care se afla acolo in aceea zi, el fiind si prietenul lui Michael. :roll:
Numărul 5. Memorial este planificat pe 07.7.09 "la exact 7 ani dupa semnarea testamentului cu poze unde Michael spune I´M ALIVE si eu sunt aici pentru totdeauna. S-au facut schimbari la versurile melodiilor asa incat numai fanii ar putea observa. ;)
Numărul 6. Fantome incep sa apară peste tot! In interiorul Neverlandului, in afara Neverlandului ! :roll:
Numărul 7. :D :D :D asta e numarul mereu prezent in ultima vreme :D :D :D
Numarul 8. În cele din urmă, 70 de zile mai târziu, Michael este inmormantat dar acest eveniment a fost cat se poate de ciudat. Am avut filmari din 2 locatii total diferite. Cred ca s-au jucat cu noi. Uite pomul nu este pomul. :lol: :lol: Si multe altele pe care le gasiti la topicul Inmormantare.
NUMARUL 9. Tema inmormantarii fiind Moonwalker care stim foarte bine cum se termina. ;)
NUMĂRUL 10. Halloween ! Tipul care se afla langa copiii lui semana perfect cu Michael, inaltime , gesturi, etc plis bodyguarzi il pazeau foarte bine. :shock: :shock:
NUMĂRUL 11. Desi a comis o crima dr Robert Conrad Murray se întoarcă la muncă şi poate practica meseria de medic, dupa primele 2 procese. :o :o
NUMĂRUL 12 Apar aproape zilnic articole de la TMZ despre Michael, sa nu uitam ca ei sunt si cei care au anuntat pentru prima data decesul lui Michael cand inca nu era o declaratie oficiala. :o :o
NUMĂRUL 13. Familia Jacksons nu a fost din data de 3 sept nici macar o singura data la mormantul lui Michael.
NUMĂRUL 14. Murray apare în faţa instanţei pentru prima data si este judecat de catre un judecător care are jucării peste tot pe biroul său. Taxiuri şi floarea soarelui. :D
Numărul 15. Lui Murray i sa spus că ii este încă permis să lucreze, chiar dacă l-a ucis Michael Jackson. :shock: Singura restrictie fiind ca nu poate administra PROPOFOL :shock:
NUMĂRUL 16. Poza din ambulanta? Singura dovada...nu este reala. CONFIRMAT de avocatul lui Michael care apropo, acum este concediat ! :roll: :roll:
NUMĂRUL 17, La Memorialul KENNY O a spus "Michael a fost aici săptămâna trecută" :o :o Ma intreb cum daca Michael era mort de 2 saptamani. :shock:
NUMĂRUL 18 La LKL Arnie Klein a declarat "Michael este un mare actor" ma gandeam ca un mare cantaret, artist, etc dar nu actor :roll:
NUMĂRUL 19 Toate pozele cu Murray sunt facute de către aceeaşi companie care a facut poza din ambulanta( falsa binenteles) :lol:
Numărul 20, In TII Michael lasa un mesaj mesaj dupa cca 10 min de distributie (doar pentru fani binenteles) :roll: :roll:
NUMĂRUL 21 Jermaine a anuntat decesul lui Michael si nici o autoritate nu a indraznit sa faca asta. :shock: :shock:
NUMĂRUL 22 Exista o multime de certificate de deces ( 7) nici unul semnat de un medic legist, toate fiind semnate de sora lui MJ . Latoya. :shock: :shock:
Numarul 23 Larry King spune Michael este INCA mort :D :o
Numărul 24 Papa Joe spune ca nu stie unde se afla trupul fiului sau. :shock:
Numarul 25 Papa Joe spune ca se simte minunat si ca lumea a pierdut CEL MAI MARE STAR :o :o (el nu si-a pierdut fiul :?: ) atunci cand este intrebat daca este trist din cauza decesului fiului sau.
Numarul 26: Jermaine spune intr-un interviu "Michael era mort inainte de a ajunge la aeroport.." (Sau ceva de genul asta) Ce aeroport cand era vorba de spitatl :o :o :o
NUMĂRUL 27. In 25 iunie aeroportul LAX a fost inchis pentru cateva ore si toata lumea a trebuit sa evacueze aeroportul, pentru ca o persoana plina de mister avea sa plece :roll: :roll: ....acolo unde ma gandesc ca se afla si acum :?
NUMĂRUL 28. La fel a fost inchisa si clinica in care trebuia adus Michael, toata lumea fiind evacuata, pretextul fiind un incendiu care a izbucnit exact in momentu cand Michael era adus la spital. :roll: :roll:
NUMĂRUL 29. Fraţi au mers la cimitirul greşit in filmul Dinastia Jackson :shock:
Numărul 30. Familia a intarziat la inmormantare mai bine de 1,5 ore aparand doar dupa lasarea soarelui. Oare printre ei se afla cineva care NU se putea expune la soare ? :roll:
Numărul 31 In ziua de înmormântare TEMPERATURA in LA a depăşit 40 de grade dar niciunul dintre cei prezenti nu au transpirat, nu dadeau semne de discomfort si nici macar nu simteau nevoia sa bea o gura de apa. :o :o :shock:
NUMĂRUL 32 Joe Jackson a aflat de la un fan ca fiul sau a decedat, acesta fiind atat de dragut, la sunat si ia spus: " Buna ziua d-le Joe Jackson , v-am sunat sa va spun ca Michael a murit." :lol: :lol: :o
Numărul 33 Janet nu stie daca a fost în New York sau ATLANTA atunci când MJ a murit. :o Asta depinde, cred, de televiziunile pentru care da interviuri. Pt CNN era in NY si pentru ABC era in ATLANTA. :lol: :lol:
NUMĂRUL 34. Doctorul CM viziteaza cimitirul FL. După ce in instanţa avocatul a declarat ca CM " a vizitat mormântul lui MJ, în ultimele 8 luni". :roll: :roll: Înmormântarea a avut loc cu 5 luni in urma de prima infatisare a lui Murray :o :o
NUMĂRUL 35. La a doua infatisare parintii lui Michael aveau aceleasi haine pe care le purtau in urma cu 5 ani la procesul lui Michael. :roll: :roll:
NUMĂRUL 36 Larry King il intreaba pe Joe Jackson:Te simti in stare sa accepti ?''
Joe Jackson a răspuns:''Sa accept ce Larry?'' :shock: Larry King:''Asta .... ca fiul tău este mort?''
NUMĂRUL 37 LaToya a declarat ca a semnat certificatul de deces pentru ca Murray sau un alt doctor nu ar fi vrut sa il semneze. :shock: MA INTREB DE CE ??? :o :o :o
NUMĂRUL 38 Miko Brando la un interviu la expozitia de la O2 "Michael mi-a spus sa ma asigur că lucrurile ii sunt returnate în aceeaşi stare în care au fost aduse aici pentru a O2" :shock: :shock:
NUMĂRUL 39. Michel a fost uitat pe lista IN MEMORIAM de la premile AWARD :o :o :o OARE CUM ESTE POSIBIL CA CEL MAI MARE STAR SA FIE UITAT??? :o :shock:
NUMĂRUL 40. Nu sunt imagini sau video clare cu MJ la spital. :roll: :roll:
NUMĂRUL 41. Nici un medic nu a declarat decesul, fiind un adevarat circ in momentul cand cineva a trebuit sa faca acest lucru. :lol: :lol:
NUMĂRUL 42. Toate actele de dupa deces sunt cu numele mijlociu Joseph numele lui legal fiind MICHAEL JOE JACKSON
NUMĂRUL 43. TMZ a spuns 'live' ca ei ştiu că numele mijlociu a lui MJ este Joe. :lol:
NUMĂRUL 45. FBI-ul a confirmat ca MICHAEL JOSEPH JACKSON este decedat dar nici pomeneala de MICHAEL JOE JACKSON :lol: :lol:
NUMĂRUL 46 Katherine Jackson cumpără saci de dormit a doua zi după ce MJ moare :shock: :lol:
NUMĂRUL 47 Nu a vazut nimeni corpul lui Michael, nici macar unii din membrii familiei :shock: :o :o :o Ei au preferat sa nu il vada pe MJ pentru ultima oara ... :shock: :o :o :o
NUMĂRUL 48. Geraldo si-a oprit brusc ancheta spunând că greşit si nu vrea sa spune nimic altceva . :roll: :roll:
Numărul 49. Neconcordanţele găsite în raportul de autopsie (cu privire la ceea ce se spune ... şi ce nu este) :roll: :shock: :roll:
NUMĂRUL 50. "Un mormânt fără nume" Nu exista nici un mormant cu numele lui MJ pe el ... dupa aproape 1 AN :o :o :o :o
NUMĂRUL 51 Corpul intră in elicopter cu curele speciale pentru a sustine trupul decedatului şi apoi la aterizare cand trupul a fost transportat curele ..... au disparut misterious :o :o NUMĂRUL 52 - Corpul este văzut în mişcare în interiorul elicopterului. :shock: :o
NUMĂRUL 53 - Corpul iesit din elicopter arata ca o placă de surf :shock: :lol:
Numarul 54 - Corpul a fost transportat intr-un sac alb regula pentru toata lumea fiind sac albastru. :shock:
Numarul 55 - In testament toate numele copiilor sunt trecute gresit, inclusiv a lui Michael :shock: :roll:

Profile Visit website E-mail  

Post subject: Re: PROOF FOR NOT BELIEVERS
Unread postPosted: 31. May 2010, 12:59 
THIS IS IT
THIS IS IT

o lista cu intrebari de bun simt:
www.youtube.com Video from : www.youtube.com

Profile E-mail  

Post subject: Re: INTRODUCERE IN LUMEA " MICHAEL JACKSON HOAX DEATH " !!!
Unread postPosted: 6. Jun 2010, 18:36 
HISTORY
HISTORY

Silviiii :o :o :o draga mea, am intrat si eu pe topicul asta inca odata crezand ca sa mai adaugat ceva nou, si cand am vazut mesajul de la inceput am inlemnit :shock: :shock: :shock: bravo silvii, ai adus toate lucrurile esentile in atentie si mi-a placut la nebunie inceputul. :idea: :idea: :idea: :arrow: :arrow: :arrow: Fiecare cu poza si filmulet explicativ. Cum se spune pe la noi " MURA IN GURA CA LA PROST " :lol: :lol: Dupa ce citeste cineva tot ce ai pus acolo nu stiu daca va mai avea indoieli. ;) ;) ;)

Cata filmuletul e beton :D :D :D intrebari care ni le punem de apropape un an si la care nu avem inca raspuns. Oare ceilalti sunt orbii, nu vad toate aceste lucruri ? :roll: :roll: :roll:

Profile  

Unread postPosted: 7. Jun 2010, 17:19 
THRILLER
THRILLER

asa este Silvi !!! Cum a spus Mirela ai dat mura-n gura. ai punctat foarte bine evenimentele!!! :genauso:

Profile E-mail  

Unread postPosted: 7. Jun 2010, 17:33 
THIS IS IT
THIS IS IT

hei,silvi,si mai zice lumea ca am innebunit noi!!!! :fratzenschneiden: :fratzenschneiden: :ddd: :ddd: :ddd: :ddd: :ddd: sa ni se raspunda ,sa ne de-a explicatii la toate problemele punctate atat de fain de tine sau macar la jumatate si atunci mai vorbim.bravo silvi!!!! :2_girlie2_1: :2_girlie2_1: :2_girlie2_1: :2_girlie2_1: :2_girlie2_1: :2_girlie2_1: :2_girlie2_1: :midi27: :midi27: :midi27: :midi27: :midi27: dau o bere la campionatul de fotbal: :21198370476: :21198370476: :21198370476: :21198370476: :21198370476: :fooli005: :fooli005: :fooli005: :301_midi04: :301_midi04: :301_midi04:

Profile E-mail  

Unread postPosted: 7. Jun 2010, 22:25 
OFF THE WALL
OFF THE WALL

Mda fetelor...punct ochit, punct lovit! :D Si cu toate astea unii chiar nu vor sa vada :ball.eyes402: [smilie=ball.eyes002.gif]

Profile E-mail  

Unread postPosted: 8. Jun 2010, 23:10 
BAD
BAD

Silvii , fetelor bravo. Tot ce este aici este purul adevar pe care multi nu vor sa il vada. Dar poate in timp.... :roll: :roll: :roll: Am sa pun si eu un film foarte bun cu multe detalii importante.

Profile  

Post new topic Reply to topic  [ 34 posts ] Go to page  Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

All times are UTC + 2 hours