MICHAEL JACKSON ALIVE L.O.V.E ROMANIA

It is currently 15. Aug 2020, 14:34

All times are UTC + 2 hours [ DST ]

Post new topic Reply to topic  [ 62 posts ] Go to page  Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
AuthorMessage
 Post subject: Re: Mesaje ciudate Twitter-My Space- Facebook!!!
Unread postPosted: 16. Feb 2010, 21:10 
THIS IS IT
THIS IS IT

da,silvi,am vorbit aseara,dar cum aseara era tarziu sa mai intru pe forum(am intarziat azi la servici :lol: :mrgreen: ),nu pot sa nu scriu azi.deci M.L.K..cred ca nu mai e nevoie de nici un raspuns.sau,mai bine zis,mai mult de atat nici nu trebuia sa-ti raspunda.deci,..CEA MAI MARE DEMONSTRATIE DE LIBERTATE '';) .super.

iar legat de oamenii de zapada,cum ai spus si asta noapte,ne-a dat program artistic,de ne-am dat cu capul de pereti 2 ore ,,oare ce-o fi insemnand''.si nu te-ai lasat si ai pus melodia si versurile.deci,,don't cry,i'll be back''.sunt convinsa ca asa v-a fi.cand ne vom astepta mai putin ,v-a reveni.pt ca ,cum spunea dansatorul,,din cerul noptii cad oamenii de zapada'',la fel v-a reveni si mj.cine stie ce revenire spectaculoasa v-a fi.ma duce cu gandul la ,,mj air'' din film.si am mai gasit si eu azi ceva legat de oamenii de zapada,ceva ce-mi place,PETER PAN:

www.youtube.com Video from : www.youtube.com

Profile E-mail  

Unread postPosted: 16. Feb 2010, 21:21 
DANGEROUS
DANGEROUS

silvi esti grozava e ceva de speriat cu tine. deci oamenii ti-au raspuns scurt si la subiect. MKL asta e speriat. mai ales ca tu esti si cu melodia aia mereu in cap. ti-a trimis direct omu sa te gandesti acolo. imi place si melodia gasita de tine si versurile.uite ca nu stiam de ea. dar daca el a fost dragut si a scris asta inseamna ca a vrut el sa spuna ceva cu sta ca vb ta celalalt cuvant intra in primul mesaj, numai ca el prima data a trimis esentialul. :lol: :lol: :lol:

cata imi place ce ai gasit si tu e beton asta cu peter pan deci e clar fetelor ca ei vor sa ne transmita ceva. si in spatele lor e cine stim noi ;) ;) ;)

bravo fetelor imi place de voi.

Profile  

Unread postPosted: 16. Feb 2010, 21:31 
THRILLER
THRILLER

va pup fetelor pe amandoua. ati facut o descoperire mare si cu melodia si cu peter pan. si silvi esti tare daca ti-a raspuns dansatorul ala dupa ce l-ai trimis la noi pe forum ;) ;) ;) cred ca iubeste Romania :lol: :lol: :lol:
o fi citit si ca esti obsedata de melodia TDCAU si de asta cu demonstratia de ti-a raspun asa direct? :shock: :shock: :shock: :shock: :?

Profile  

Unread postPosted: 16. Feb 2010, 23:46 
THRILLER
THRILLER

silviiii esti cea mai tare daca ti-a raspuns dansatorul ala si asa scurt si concret MKL. ;) ;) ;) iar apoi sa mai trimita si mesajul asta ciudat cu oameni de zapada care cad din cer. :lol: :lol: :lol: versurile m-au lovit in cap dar mai tare abia dupa ce am vazut si ce explicatie le-ai dat. esti tare silviiii tine-o tot asa ca ajungem de ne premiaza MJ :P :P :P
Cata si tie felicitarii mari mari bravo ai facut si tu o mare descoperire cui asta cu peter pan. numai de aici ne dam seama ca mesajul a fost dat cu cap ;) pentru cei care gandesc. :geek:

Profile  

Unread postPosted: 17. Feb 2010, 04:14 
Administrator
Administrator

multumesc fetele si bravo cata la ce ai gasit. deci asta cu peter pan nu am gasit-o dar bine ca ai gasit-o tu. asa este cand e munca de echipa. ;) ;) ;)

acum ca tot venii vorba de sony pe forumul cu omul verde sa va spun ce am mai patit si cu astia de la sony. deci asa cum stiti in urma cu cateva zile am bombardat twitterul cu mesaje de MJ ALIVE. Bun acum a fost binenteles si randul celor de la sony stiind ca si ei au legatura cu MJ.

eu am scris asta

@SonyPictures In a world filled with distrust,we must still dare to beLIEve http://michael-jackson-alive.forums3.com It´s all for L.O.V.E
12:26 AM Feb 13th from web in reply to SonyPictures
http://twitter.com/clasil/status/9030679078

si de la ei a venit asta

Happy Follow Friday! @DearJohnMovie @ChanningTatum @BountyHunter @DeathataFuneral @TheHotTicket
12:51 AM Feb 13th from web
http://twitter.com/SonyPictures/status/9031554362

asta a fost primul lor mesaj imediat dupa ce le-am trimis eu asta.

si cand am dat clik acolo am ajuns la filmul pe care il pusesem eu candva mai demult si mi se parea ciudat ca pare o poveste asemanatoare cu asta a lui MJ.

Image

http://www.deathatafuneral-movie.com/

ciudat nu? de ce a pus acest film care oricum apare decat in 16 aprilie la un loc cu alte filme sau evenimente din februarie hai martie. si imediat dupa mesajul meu :? :? :? :?

Profile Visit website E-mail  

Unread postPosted: 17. Feb 2010, 13:32 
THIS IS IT
THIS IS IT

silvi super!!!filmul se anunta interesant si fain.ca sa nu mai zic de 16 aprilie,1+6=7 ;) .cam tarziu premiera ca sa se faca reclama acum,dar...totusi mi se pare ca-i un mesaj cu subinteles.s-au smecherit si astia d ela sony.si stii de ce.?pt ca,,channing tatum'' nu este film,este numele unui actor:
http://en.wikipedia.org/wiki/Channing_Tatum

iar la ,,the hot ticket'' imi iese pagina de la sony:
http://www.thehotticket.net/
(ce-mi place deviza de acolo,,if you can't be there,be here'' ;) )

si mi-a iesit si acest film cu ,,cirque du soleil''

Profile E-mail  

Unread postPosted: 21. Feb 2010, 00:39 
THIS IS IT
THIS IS IT

silvi,trailerul de la ,,dear john ''si actorul channing tatum joaca in acest film.

Profile E-mail  

Post new topic Reply to topic  [ 62 posts ] Go to page  Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

All times are UTC + 2 hours [ DST ]